Vaurioauto passenger cars Citroën C1

Vaurioauto  passenger cars Citroën C1 1.0 VTi Airco 113.556 km NAP Feel 2021/8
vientihinta
€ 1.115

Citroën C1

1.0 VTi Airco 113.556 km NAP Feel

€ 1.350
Ensimmäinen rekisteröinti: 20212021
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 113.556113.556
Vaurioauto  passenger cars Citroën C1 1.0-12V Séduction 2010/9

Citroën C1

1.0-12V Séduction

€ 850
Ensimmäinen rekisteröinti: 20102010
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 145.454145.454
Vaurioauto  passenger cars Citroën C1 C1 Hatchback 1.0 Vti 68 12V (1KR-FE(CFB)) [51kW]  (04-2014/04-2018) 2017/2

Citroën C1

C1 Hatchback 1.0 Vti 68 12V (1KR-FE(CFB)) [51kW] (04-2014/04-2018)

€ 2.250
Ensimmäinen rekisteröinti: 20172017
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 220.187220.187
Vaurioauto  passenger cars Citroën C1 C1 Hatchback 1.0 12V VVT-i (1KR-FE(CFB)) [53kW]  (06-2018/07-2021) 2019/10

Citroën C1

C1 Hatchback 1.0 12V VVT-i (1KR-FE(CFB)) [53kW] (06-2018/07-2021)

€ 2.995
Ensimmäinen rekisteröinti: 20192019
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 159.237159.237
Vaurioauto  passenger cars Citroën C1 e-VTi Style Edition 5Drs Airco Bjr.2015 2015/9
vientihinta
€ 2.900

Citroën C1

e-VTi Style Edition 5Drs Airco Bjr.2015

€ 2.900
Ensimmäinen rekisteröinti: 20152015
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 123.006123.006
Vaurioauto  passenger cars Citroën C1 1.0 2021/5

Citroën C1

1.0

€ 3.500
Ensimmäinen rekisteröinti: 20212021
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 138.486138.486
Vaurioauto  passenger cars Citroën C1 1.0 12V  / airco 2009/10

Citroën C1

1.0 12V / airco

€ 950
Ensimmäinen rekisteröinti: 20092009
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 237.117237.117
Vaurioauto  passenger cars Citroën C1 1.0 First Edition  5 drs-Airco 2012/3

Citroën C1

1.0 First Edition 5 drs-Airco

€ 1.350
Ensimmäinen rekisteröinti: 20122012
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 230.412230.412
Vaurioauto  passenger cars Citroën C1 C1 Hatchback 1.0 12V (384F(CFA)) [50kW]  (06-2005/09-2014) 2011/10

Citroën C1

C1 Hatchback 1.0 12V (384F(CFA)) [50kW] (06-2005/09-2014)

€ 995
Ensimmäinen rekisteröinti: 20112011
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 294.454294.454
Vaurioauto  passenger cars Citroën C1 1.0   5 Drs-Airco 2011/6

Citroën C1

1.0 5 Drs-Airco

€ 1.650
Ensimmäinen rekisteröinti: 20112011
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 165.734165.734
Vaurioauto  passenger cars Citroën C1 1.0 e-VTi Feel Airco 2015/1
vientihinta
€ 2.950

Citroën C1

1.0 e-VTi Feel Airco

€ 2.950
Ensimmäinen rekisteröinti: 20152015
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 139.863139.863
Vaurioauto  passenger cars Citroën C1  2010/2

Citroën C1

Ensimmäinen rekisteröinti: 20102010
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 238.330238.330

Citroën Vaurioauto passenger cars

Löydät aina satoja erilaisia ​​ vaurioituneita autoja Schadeautos.nl-alustalta. Vaurioituneen Citroën auton avulla voit ostaa Citroën edulliseen hintaan. Korjausprojektin tai osien vaihdon jälkeen voit tarkastaa auton uudelleen, jotta se voi palata tielle.

  • Suuri varastossa Citroën vaurioituneita autoja
  • Houkuttelevat hinnat
  • Päivittäinen uusi toimitus
  • VbV: n kautta tunnistetut vaurioituneet autoliikkeet

Citroën purkamassa autoja ja käytettyjä Citroën osia

Vaurioitunut auto on tietysti myös korjattava, ennen kuin se päästetään jälleen yleiselle tielle. Tästä syystä löydät Schadeautos.nl-sivustolta myös laajan valikoiman Citroën purettuja autoja ja käytettyjä Citroën osia. Tarjoamme kokonaisratkaisun vaurioituneen autosi valmistamiseen käyttöön.

Ottaa yhteyttä

Haluan tarjota valikoiman

viimeksi katsottu

Vaurioauto  passenger cars Volkswagen Caddy Caddy III (2KA,2KH,2CA,2CH), Van, 2004 / 2015 1.6 TDI 16V 2012/4

Volkswagen Caddy

Caddy III (2KA,2KH,2CA,2CH), Van, 2004 / 2015 1.6 TDI 16V

Ensimmäinen rekisteröinti: 20122012
polttoainetta: dieseldiesel
Vaurioauto  passenger cars BMW 3-serie touring 1998/1

BMW 3‑serie

touring

Ensimmäinen rekisteröinti: 19981998
polttoainetta: bensiinibensiini
Vaurioauto  passenger cars Citroën C3 1.2 PureTech Feel Edition 2018/2
vientihinta
€ 4.300

Citroën C3

1.2 PureTech Feel Edition

€ 5.850
Ensimmäinen rekisteröinti: 20182018
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 89.49589.495

Citroën C2

C2 (JM), Hatchback 3-drs, 2003 / 2012 1.1

Ensimmäinen rekisteröinti: 20042004
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 188.600188.600