Vaurioauto passenger cars Opel

Vaurioauto  passenger cars Opel Astra Sports Tourer 1.6 CDTI Business+ 2016/11
vientihinta
€ 2.500

Opel Astra

Sports Tourer 1.6 CDTI Business+

€ 2.800
Ensimmäinen rekisteröinti: 20162016
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 247.441247.441
Vaurioauto  passenger cars Opel Frontera GS 2025/6
vientihinta
€ 16.500

Opel Frontera

GS

€ 16.500
Ensimmäinen rekisteröinti: 20252025
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 14.35514.355
Vaurioauto  passenger cars Opel Astra  2023/3
vientihinta
€ 3.800

Opel Astra

Ensimmäinen rekisteröinti: 20232023
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 79.30679.306
Vaurioauto  passenger cars Opel Crossland X 1.2Turbo 81kW Airco Edition 2019/11
vientihinta
€ 4.650

Opel Crossland

X 1.2Turbo 81kW Airco Edition

€ 5.650
Ensimmäinen rekisteröinti: 20192019
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 118.864118.864
Vaurioauto  passenger cars Opel Astra SPORTS TOURER 1.0 BUSINESS+ 2016/9

Opel Astra

SPORTS TOURER 1.0 BUSINESS+

€ 3.800
Ensimmäinen rekisteröinti: 20162016
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 172.493172.493
Vaurioauto  passenger cars Opel Corsa 1.0 Turbo Edition AIRCO 2015/11

Opel Corsa

1.0 Turbo Edition AIRCO

€ 2.450
Ensimmäinen rekisteröinti: 20152015
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 212.435212.435
Vaurioauto  passenger cars Opel Corsa 1.2 T  GS Line  5 Drs 2024/11
vientihinta
€ 3.950

Opel Corsa

1.2 T GS Line 5 Drs

€ 7.500
Ensimmäinen rekisteröinti: 20242024
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 22.68522.685
Vaurioauto  passenger cars Opel Astra 1.4 Turbo Cosmo 2010/8

Opel Astra

1.4 Turbo Cosmo

€ 1.450
Ensimmäinen rekisteröinti: 20102010
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 246.437246.437
Vaurioauto  passenger cars Opel Corsa 1.2 Turbo Hybrid Edition 2026/1
vientihinta
€ 9.500

Opel Corsa

1.2 Turbo Hybrid Edition

€ 12.900
Ensimmäinen rekisteröinti: 20262026
polttoainetta: hybridi bensiinihybridi bensiini
matkamittarin lukema: 3.9413.941
Vaurioauto  passenger cars Opel Astra ST 1.2 Turbo 81kW Clima Camera 2023/6
vientihinta
€ 5.950

Opel Astra

ST 1.2 Turbo 81kW Clima Camera

€ 8.800
Ensimmäinen rekisteröinti: 20232023
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 49.30949.309
Vaurioauto  passenger cars Opel Astra Astra Sports Tourer 1.0 Business+ 2018/1
vientihinta
€ 4.600

Opel Astra

Astra Sports Tourer 1.0 Business+

€ 5.000
Ensimmäinen rekisteröinti: 20182018
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 78.00078.000
Vaurioauto  passenger cars Opel Corsa Opel Corsa 1.4-16V \'111\' Edition Navigatie Airco schadevrij 2010/4

Opel Corsa

Opel Corsa 1.4-16V \'111\' Edition Navigatie Airco schadevrij

€ 1.650
Ensimmäinen rekisteröinti: 20102010
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 204.864204.864

Opel Vaurioauto passenger cars

Löydät aina satoja erilaisia ​​ vaurioituneita autoja Schadeautos.nl-alustalta. Vaurioituneen Opel auton avulla voit ostaa Opel edulliseen hintaan. Korjausprojektin tai osien vaihdon jälkeen voit tarkastaa auton uudelleen, jotta se voi palata tielle.

  • Suuri varastossa Opel vaurioituneita autoja
  • Houkuttelevat hinnat
  • Päivittäinen uusi toimitus
  • VbV: n kautta tunnistetut vaurioituneet autoliikkeet

Opel vaurioituneet automallit

Alustamme kautta voit helposti etsiä ja löytää ihanteellisen nimen vaurioituneen auton. Valitse haluamasi malli, valmistusvuosi, polttoainetyyppi ja voimansiirtotyyppi ja näet välittömästi koko tuotevalikoiman kaikilla tytäryhtiöillä. Jälleenmyyjien varastostamme löydät muun muassa:

Opel purkamassa autoja ja käytettyjä Opel osia

Vaurioitunut auto on tietysti myös korjattava, ennen kuin se päästetään jälleen yleiselle tielle. Tästä syystä löydät Schadeautos.nl-sivustolta myös laajan valikoiman Opel purettuja autoja ja käytettyjä Opel osia. Tarjoamme kokonaisratkaisun vaurioituneen autosi valmistamiseen käyttöön.

Ottaa yhteyttä

Haluan tarjota valikoiman

viimeksi katsottu

Vaurioauto  passenger cars Autostar   2000/3

Autostar

€ 8.950
Ensimmäinen rekisteröinti: 20002000
polttoainetta: dieseldiesel
Vaurioauto  passenger cars Audi A8 4.2 TDI 2008/1

Audi A8

4.2 TDI

€ 4.500
Ensimmäinen rekisteröinti: 20082008
polttoainetta: dieseldiesel